Logowanie [Zamknij okno]

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj

Oficjalnie: Blizzard wprowadza Item Shop do World of Warcaft

Strona: 1 [2]
Strzelec Strzelec
Strzelec

Użytkownik

Levis napisał:

Dla wyjadaczy ta gra jest już coraz nudniejsza, bo ile można klepać to samo. Więc siedzą w mieście, nudzą się, wreszcie odchodzą i subek ubywa.

Nie chcę cię obrażać, ale ten fragment, jakby to powiedzieć... Przygniótł mnie do podłogi. Nie po to można stworzyć n-tą ilość postaci i każdą maksować. Nie po to jest od mnożności poziomów trudności Normal/HC/Raidy 10,15,20 osobowe. Nie po to są achivki do zdobycia. F2P będzie jak ich liczba subskrybentów spadnie do 1-2MLN I NIE BĘDZIE ICH STAĆ NA OPŁACENIE SERWERÓW. Wtedy, możliwe, że przejdą na model F2P ze sporymi ograniczeniami by wyciągnąć pieniądze (AION).

Vincent napisał:

Blizzard zwietrzył szansę. Jeżeli gracze, którzy płacą abonament, narzekają na to, że zbyt wolno zdobywają sprzęt, czy doświadczenie - dajmy im boost, ale niech najpierw za niego zapłacą! Proste, genialne, przynoszące niesamowite korzyści rozwiązanie.

Banalne a jednak inteligentne rozwiązanie, ale nie byli oni pierwszymi, którzy na ten pomysł wpadli. Dochody nie zwiększą im się drastycznie ale podskoczą. Wyciągajmy pieniądze od tych którzy i tak dalej płacą i płaczą, bo nie potrafią grać. I na takich niedzielnych graczach zarabia większość konkurentów.
NeoN NeoN
NeoN

Użytkownik

anginsan napisał:

Najgorsze ? WTF?
Nie bez powodu padła jedna z najlepszych Gildii PL w Wowie.
Na każdego przychodzi czas kiedy trzeba założyć rodzinę, zacząć pracować. Wtedy nie ma już 12 godzin gry tylko 1-2 więc to, że ludzie układają sobie życie i przestają no live pociskać w wowie nazywasz najgorszym ? :O

Ps pociskanie, że ta gildia padła przez jakikolwiek dodatek jest SPORYM NIEDOINFORMOWANIEM poczytaj wróć i wtedy gadaj takie rzeczy ...

Coż za arogancja , wiem to z pierwszej ręki drogi panie , nie bez powodu z małej litery. Oh dear.
Strona: 1 [2]

Tylko zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach.