Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj
Galeria Age of Wulin
Age of Wulin

kliknij na obrazku, aby powiększyć

« PoprzedniNastępny»

Inne z galerii Age of Wulin

Age of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - GaleriaAge of Wulin - Galeria
Forum Dyskusyjne
Najnowsze w galeriach
Age of Wulin Screenshot Age of Wulin Screenshot Age of Wulin Screenshot Age of Wulin Screenshot Age of Wulin Screenshot Age of Wulin Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

PILOT
PILOT
Szkoda , że olewają low level content :P Sporo ludzi mogą na miejscu odrzucić facerollowe Dungeony i wybitne pvp kontra ludzie w heirloomach.
PILOT
PILOT

Makar napisał:

Jaki golas? Tyle razy byłem i mi się żadnego golasa nie udało zobaczyć Więcej roznegliżowanych ludzi zobaczysz latem na Kępie Potockiej.


Ok ty byłeś na żywo ja nie tylko widziałem w tv , która wyłapie takiego jegomościa i z tysiąca normalnie ubranych ludzi pokaże własnie jego. Nie mówimy tu o jakichś TV Republikach , ale TVN i Polsat. Potem taki nazwijmy go konserwatysta obejrzy relację i wyrobi sobie zdanie.
Fungis
Fungis
Morphen oj byś się zdziwił, ja grałem, ale znam wielu ludzi którzy nie grali. Jest to niezła niespodzianka od Blizza, chyba się serio przejęli spadającą ilością graczy.
Morphen
Morphen
Nigdy nie spodziewałbym sie, że Blizzard będzie miał taki gest. Zawsze to 40 zł w kieszeni i szansa na znalezienie MMO na dłużej, ale kto w tych czasach w WoW-a nie grał ;)
Morphen
Morphen
Meh najgorsze zabezpieczenie dla osób z dynamicznym IP. Jakby ten ich authenticator nie wystarczył. Steam też ma podobne zabezpieczenie, ale jakoś co zmianę IP nie prosi o kod.
Morphen
Morphen
Kolejny nowy ficzer w Eso, który nie podbije serca fanów ani nie przysporzy popularności tej grze.Takie rzeczy zbyt szybko się nudzą. Dodaliby w końcu jakiś wielki raid na 40 typa.
Morphen
Morphen
Nie wiem co w tym MMO jest trudnego, ale dobrze, że dali możliwość wyłączenia tych pierdół. Ostatnio panuje moda na upraszczanie wszystkiego. Czy oni chcą zdobyć tym serca nieporadnych 10latków?
Illidan
Illidan
Na ten moment ten feature pack to zbiór mniejszych sprawnień starych systemów.. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zapowiedzą coś naprawdę ciekawego.

Forum

PILOT
PILOT

Morphen napisał:

Ostatnio ta chora sytuacja z policjantem co zastrzelił murzyna albo te ataki w szkołach. Życie tam to jedno wielkie grand theft auto.


Ta gostek obrabiał sklepy i wielki poszkodowany i te niby protesty w jego sprawie , które dziwnym trafem zbiegły się , że wzrostem wyniesionych telewizorów.
Ytashi
Ytashi
Dziękuję bardzo.

Czy w 3 mieście są jakieś podobne instancje do tej w 2 mam na myśli ten nieb potworek jak na razie robię tak że chodzę do heretyków i zbieram te korzenie potem przenoszę na klasę gdzie mam gotowanie i robię ulepki które schodzą po 30-60k
PILOT
PILOT

Flain napisał:

Mhm, jak to się mówi - dobry loliserwis nie jest zły xD


Combat Butler też nie jest zły. Fajnie było by zobaczyć tego gostka w bardziej hardkorowych klimatach Fate Stay Night.
Morphen
Morphen

Ghost napisał:

Morphen napisał:

Dobrze, że w Polsce nie ma na tyle głupich ludzi, żeby komuś oddział specjalny na chatę wysyłać.

Jak nie ma jak są. Może nie tyle co w Hameryce, ale i kraj sporo mniejszy. "Problemu" bym raczej upatrywał w braku oddziałów specjalnych. :PHaha u nich jest tyle debili co nas w Polsce. Fakt mają o wiele więcej sił specjalnych, ale nie bez przyczyny. Ostatnio ta chora sytuacja z policjantem co zastrzelił murzyna albo te ataki w szkołach. Życie tam to jedno wielkie grand theft auto.
Ghost
Ghost

Morphen napisał:

Dobrze, że w Polsce nie ma na tyle głupich ludzi, żeby komuś oddział specjalny na chatę wysyłać.

Jak nie ma jak są. Może nie tyle co w Hameryce, ale i kraj sporo mniejszy. "Problemu" bym raczej upatrywał w braku oddziałów specjalnych. :P
Morphen
Morphen
Hahahah Counter-Terrorist win xD I tak pewni mu to do kartoteki wpiszą :D Dobrze, że w Polsce nie ma na tyle głupich ludzi, żeby komuś oddział specjalny na chatę wysyłać.
Ghost
Ghost

Thaeril napisał:

Ten moment, kiedy mógłbyś oglądać Ao Haru Ride a marnujesz czas na loliserwis w Czarodziejkach z Fate.

Kiedyś się za to wezmę, ale jeszcze nie teraz, bo aktualnie nie za bardzo jestem w nastroju pod typowe shoujo. ;]
Ghost
Ghost
1. Musisz mieć trochę szczęścia, żeby się pojawił. Trzeba robić dunga aż do skutku. Zwykle wystarczy kilka razy, żeby na takiego trafić, ale w zależności od szczęścia może to potrwać więcej.
2. Wejdź na arenę i po lewej stronie powinieneś mieć przycisk z napisem "Sklep" (nie wiem czy tak to przetłumaczyli w polskiej wersji). Później zacznij od dolnego przycisku i po jakimś czasie dojdziesz do spellstone'ów, które możesz dostać za te monety.
3. Recko jest na lvle 45-54. Samemu nie masz co tam chodzić, bo nawet nie dojdziesz do 5 rundy, za którą są pierwsze nagrody. Musisz znaleźć jakieś party, ale Guardianem nie będzie o to łatwo, bo po prostu są lepsze klasy do tego trybu.
4, Zależy od umiejętności gracza i lvlu. Łatwo na pewno nie będzie.
Ytashi
Ytashi
Witam, wracam z kolejna fala pytań.


1. Krater Henko robię to 3 raz na master i nie było żadnego nieb potworka ;/
2. Złote monety honoru gdzie wymienić?
3. Na którym lvl wykonywać przetrwanie to pierwsze chyba recko.
4. Czy z nieb setem na 43 lvl dam rade solo hell oberon?
Flain
Flain

Thaeril napisał:

Ten moment, kiedy mógłbyś oglądać Ao Haru Ride a marnujesz czas na loliserwis w Czarodziejkach z Fate.

Mhm, jak to się mówi - dobry loliserwis nie jest zły xD